İklimlendirme Sistemleri

staff

İklimlendirme; belirli bir ortamdaki havanın ısıtılması, soğutulması ve nemin dengede tutulmasıdır. Günümüzde kapalı ortamların kullanım yoğunluğu göz önüne alındığında önemli sorunlardan bir tanesi bu ortamlarda uygun hava koşulları sağlamaktır. Bunun için kullanılacak alanın boyutları, ortamdaki insan sayısı ve ortamın fiziki koşulları göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır.

İklimlendirme sistemleri bulunan ortamda temiz hava akışını sağlayacak aynı zamanda da bu havayı belirli bir sıcaklıkta sabit durumda tutacaktır. Bu da hem ortamda bulunan insanların sağlık koşullarını daha olumlu bir hale getirecek hem de daha kaliteli bir ortam yaratacaktır.

İzmir İklimlendirme olarak iklimlendirme sistemlerinin satış, bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Bu sistemi gerçekleştirmek için kullandığımız çeşitli ürün ve sistemler bulunuyor. Bunlar arasında ticari klimalar, VRF sistemleri, ev ve ofis klimaları yer alıyor.

Ticari klimalar büyük alanlarda bulunan havanın sıcaklık dengesini sağlayabilecek kapasite ve kalitededir. Bu klimalar için kullanılacak ortamın fiziki durumuna göre boyut ve şartlarına göre tercih yapılmalıdır. Ortam kapasitesinin üstünde ya da altında bir tercih yapmak negatif bir sonuç oluşturacak, istenilen sonucun alınamamasına neden olacaktır.

VRF sistemleri ise oldukça geniş alanda kullanılabilecek sistemlerdir. Bir dış ünite ve birden çok iç ünite ile kontrol edilebilen sistemler büyük alanlarda kullanıldığında ekonomik sistemlerdir. İç üniteler yardımı ile geniş alanda değişebilecek şartlara uyum sağlar bu da hem çevre dostu hem de ekonomik bir tercih olarak karşımıza çıkar. VRF sistemleri ile hem daha çok insan için daha konforlu bir alan sağlanabilecektir hem de birbirinden bağımsız olacağından kontrol tamamen sizin elinizde olacaktır.

Ev ve ofis klimaları ise özellikle ülkemizin iklim şartlarında en çok tercih edilen ısıtma ve soğutma sistemlerinin başında gelir. Kullanılacak ortamın boyutlarına ve iklim şartlarına göre tercih yapılmalıdır. Doğru tercihler yapıldığı zaman oldukça ekonomik ve kullanışlı olan ev ve ofis klimaları kullanımı kolay ve yaygın araçlardır. Kullanım amacına uygun boyutlarda ve kaliteli bir marka tercihi ile ev ve ya ofis ortamlarınızda ekonomik çözümler sunar.

call-person

Müşteri Hizmetleri

Bize ulaşarak hızlı bir şekilde servis talebinde bulabilirsiniz.

İzmir: 0 232 251 35 12

Didim: 0 256 811 76 65